poniedziałek, 1 grudnia 2014

Wyzwanie 83 - Vintage ze sponsorem i wyniki wyzwania nostalgicznego

Witajcie, Kochani! 

Chcielibyście nieco odpocząć od przygotowywania świątecznych prac? A może lubicie bożonarodzeniowe kartki w starociowym klimacie? Macie pełną dowolność, jeśli chodzi o rodzaj i tematykę pracy, jaką przygotujecie na nasze nowe wyzwanie, bo warunek jest tylko jeden: praca musi być stworzona w klimacie vintage. Zatem wszelkie sposoby na postarzanie papierów i dodatków są mile widziane :-) Niech Wasze małe dzieła wyglądają, jakby je przed chwilą znaleziono na starym strychu! Czujecie się zmotywowani do tworzenia? Jeśli nadal nie, to mamy dla Was mocny argument! Dzisiejsze wyzwanie sponsorowane jest przez markę Lemonade, a do wygrania...bon o wartości aż 100 zł! Super, prawda?

Oto co właścicielka marki Lemonade mówi o sklepie:


"Firma LEMONADE powstała z zamiłowania do scrapbookingu, który odkryłam w 2008 roku.Zauroczyłam się ręcznie tworzonymi kartkami, albumami i notesami. Jednak na naszym rynku brakowało wówczas rodzimych produktów. Z pomocą doświadczonego stemplarza (mojego taty) postanowiłam wyprodukować na własny użytek kilka pieczątek. Z czasem okazało się, że moje stempelki spodobały się też innym scraperom i w ten sposób pojawił się pomysł aby założyć firmę i podzielić się swoimi projektami z innymi.

 Od tego czasu firma się rozrosła i obecnie produkujemy stemple akrylowe, stemple gumowe do kolorowania oraz papiery do scrapbookingu. Nawiązaliśmy współpracę z utalentowanymi polskimi ilustratorkami Elżbietą Latosińską, Kingą Spiczko i Kamilą Stankiewicz, które pomagają nam tworzyć dla Was niepowtarzalne produkty. Natomiast grupa projektantek, przygotowuje wspaniałe prace, którymi chce zainspirować naszych klientów do rozpoczęcia lub kontynuowania twórczej przygody.

Ja również zachęcam do dołączenia do naszego kreatywnego świata LEMONADE. Jestem przekonana, że Wasz talent w połączeniu z naszymi produktami jest wspaniałą, twórczą mieszanką."


A tutaj inspiracje Scrapgangsterek - pracowałyśmy na wspaniałych kolekcjach papierów Victorian Garden oraz Vintage Basic, użyłyśmy również kilku stempli z bogatej oferty sklepu.

Młoda Kobieta stworzyła scrap z papierów z obu kolekcji oraz z elementów do wycinania z kolekcji Victorian Garden, użyła również stempla data:


Kartka ślubna Szarej wykonana z papierów Vintage Basic wraz z pasującym stemplem:

Ramka Chimery powstała z połączenia papierów Victorian Garden i płyty winylowej, całość podpisana została tym stemplem:


Mapowska do wykonania kartki również wykorzystała papiery z kolekcji Victorian Garden, a także ten stempel:


Panna Totti wykorzystała papiery z kolekcji Vintage Basic i stempel.
I jeszcze kartka z tej samej kolekcji i stempel.Wiola_C do zrobienia swojej kartki użyła papierów z kolekcji Victorian Garden oraz tego stempla


Cudaczek użyła papierów z kolekcji Vintage Basic i tego stempla:


Rysa użyła papierów Victorian Garden oraz stempelka Witaj Kruszynko


GosiaMachynia użyła papierów Vintage Basic oraz stempelka " Z okazji Ślubu ".Pragniemy ogłosić dziś również Top3 z wyzwania "Romantyczno-jesienna nostalgia".
Banerki otrzymują:


 


Gratulacje! :-)

4 komentarze:

 1. Ogromnie się cieszę,że moja praca znalazła się wśród wyróżnionych! Miałam dziś taki przygnębiający dzień, a dzięki Wam teraz chce mi się śpiewać:)! Pozdrawiam wszystkie uczestniczki wyzwania i całą ekipę Scrapgangu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję za wyróżnienie, super jest, gdy innym podoba się to co robimy, to dodaje skrzydeł ;))
  Gratuluję Agnieszce i Lince ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuję za wyróżnienie:) Cieszę się, że praca się spodobała. Gratuluję Agnieszce i Gosi:) Świetne prace!

  OdpowiedzUsuń