poniedziałek, 22 grudnia 2014

Lift niekartkowy grudnia

Witajcie kochani!
W tym przedświątecznym okresie chcemy zaproponować Wam zliftowanie uroczej pracy Bev. Takiego bucika można potraktować nie tylko jako ozdobę choinkową, czy dekoracje kominka, ale w formie mini, może być zawieszką do prezentów. Może własnie takiego pomysłu poszukiwaliście! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy :) 
Bucik Bev:


Pragniemy przedstawić Wam również gościnną projektantkę - zwyciężczynię liftu NIEkartkowego października - Jolutka123:

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Jola, w sieci posługuję się nickiem jolutka123. Bloguję już kilka lat a mój blog http://jolutka123.blogspot.de/ . Uwielbiam papier pod wszelką postacią, począwszy od słowa drukowanego(książki, książki i jescze raz książki) a skończywszy na małych ścinkach papieru czyli ilustracje z gazet, bilety, ulotki wszak scraperce wszystko się przyda , które uwielbiam zbierać. Lubię robić kartki, tagi , albumy, notesy a ostatnio bardzo wciągnęło mnie smashowanie.
Dziękuję ekipie Scrapgangsterek za możliwość gościnnego projektowania, to dla mnie bardzo duże wyróźnienie.
Chciałabym też  życzyć wszystkim  spokojnych  świąt Bożego Narodzenia, aby upłynęły w rodzinnej atmosferze i aby były pełne dobrych i ciepłych  uczuć oraz myśli.
A w nadchodzącym nowym roku życzę dużo zdrowia, niestygnącej pogody ducha, wielu powodów do radości oraz oczywiście więcej czasu na duże i małe przyjemności.

 I praca Jolutki:


Prace Scrapgang DT:

Panna Totti


Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, Scrapgang składa Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, spokoju ducha, radości, miłości, spełnienia wszystkich planów i marzeń.
A nadchodzący rok 2015 niech przyniesie samo dobro!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz