sobota, 5 października 2013

Lift kartkowy na październik oraz wyniki liftu wrześniowego

Witajcie :) 
Welcome :)

Zanim przedstawimy Wam nowe wyzwanie, chciałybyśmy ogłosić wyniki poprzedniego liftowania. Jednogłośną zwyciężczynią została:
Before presenting you a new challenge, we would like to announce the result of the previous edition. Unanimous winner was

Ogromne gratulacje! :D
Congratulations! :D


Pewnie zastanawiacie się dlaczego na naszym blogu pojawia się tłumaczenie w języku angielskim... ;)
Otóż mamy dla Was niespodziankę. Jak wiecie, piątego dnia każdego miesiąca liftujemy kartki polskich scraperek. Postanowiłyśmy jednak rozszerzyć horyzonty i przyjrzeć się kartkom wykonywanym przez scraperki z innych krajów. Tak więc, na zmianę będziemy liftować kartkę polską i zagraniczną.
You might be wondering why there appears an English translation on our blog... ;)
Now we have a surprise for you
As you know, on the fifth day of each month we announce a new Polish cardlift challenge. We decided, however, to expand the horizons and look at cards created by scrapers in other countries. Thus, in turns, we will lift Polish and foreign cards.

W październiku chciałybyśmy zaprosić Was do zapoznania się z twórczością pochodzącej z Australii i bardzo uzdolnionej Alyce oraz do zmierzenia się z jej przecudną kartką:
In October, we would like to invite you to view the creations of very talented Alyce from Australia and to deal with her marvellous card:


A to już interpretacje naszego DT:
And these are interpretations of our DT:

Rysa
 

Mapowska

Chimera

Cudaczek

Szara

Monika1011

Spośród wszystkich prac wybierzemy tę najpiękniejszą, która dostanie od nas banerek, a z wszystkich prac zgłoszonych na to wyzwanie wylosujemy jedną, która otrzyma bon na 15 zł do wykorzystania w sklepie digi-scrap.pl


We will choose the most beautiful lift that will get a banner from us, and from all the cards submitted to this challenge we will draw one that will receive a coupon for 15 PLN to use in the shop digi-scrap.pl

Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace! :)
We look forward to your creations! :)


5 komentarzy:

 1. Jaka miła niespodzianka i to w Takim Dniu - bardzo dziękuję :D Kolejna praca do liftowania oraz interpretacje DT są wspaniałe! Pozdrawiam Arte Głażejówka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla Joasi. Zwycięstwo w pełni zasłużone.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiatków, koralików, koronek... aż patrzałki bolą. Cudne! A serce mi skradła Mapowska :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)

   Daryjko, zapraszamy serdecznie do liftowania :)

   Usuń