wtorek, 15 września 2015

Ogłoszenie - pożegnanie!

Kochane Rękodzielniczki, Kochani Rękodzielnicy!

Dziś mamy dla Was niespodziankę, choć zapewne będzie to przykra niespodzianka: zamiast nowego wyzwania, mamy informację o zakończeniu działalności Scrapgangu.
Scrapgang działa nieprzerwanie od 5 lat (kto by tam liczył te 1,5 miesiąca, które brakuje do pełnej rocznicy? :P). W tym czasie wiele zmieniło się w naszym życiu prywatnym i zawodowym. Z każdym miesiącem coraz trudniej wygospodarować nam czas na przygotowywanie wyzwań i inspiracji, kontakt z Gościnnymi Projektantami, tworzenie banerków dla Zwycięzców, oglądanie i komentowanie Waszych pięknych prac... Przez szacunek do naszych Czytelników, podjęłyśmy decyzję o tym, że Scrapgang przestaje istnieć.
Dziękujemy Wam za ten wspólny, fascynujący i pełen kreatywnych pomysłów, czas. Za każde kliknięcie "obserwuj ten blog", za każdy miły komentarz, a przede wszystkim - za każdą pracę, zgłoszoną na nasze wyzwania. To było dla nas cudowne doświadczenie, dzięki któremu rozwinęłyśmy nasze umiejętności, pogłębiłyśmy pasję i...zawarłyśmy prawdziwe przyjaźnie.
Na pewno jeszcze wiele razy spotkamy się w sieci: przy okazji innych projektów scrapbookingowych, w innych DT, na innych blogach. Nie żegnamy się zatem z Wami jako osoby, a jedynie jako członkinie Scrapgangu.
W najbliższy piątek, 18 września 2015, opublikujemy wszystkie zaległe wyniki naszych zakończonych wyzwań i będzie to ostatni post na tym blogu.
Trzymajcie się ciepło, bądźcie zawsze szczęśliwi i kreatywni.
DT Scrapgang

18 komentarzy:

 1. Dziękuje i życzę wielu twórczych pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, ale jak to w życiu bywa, są rzeczy ważne i ważniejsze.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej szkoda :( będzie mi Was brakowało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy, takie słowa utwierdzają nas w przekonaniu, że warto było tworzyć to miejsce :)

   Usuń
 4. Co nieco z Wami popracowałam (chociaż ostatnio dosyć dawno), więc żal mi ogromnie... do miłego zobaczenia gdzieś tam w sieci :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo szkoda :(
  dziękuję za ten czas :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no nieeeee! wielka strata, ale rozumiem bo też cierpię na brak czasu i nadmiar obowiązków. Milo mi było u Was zagościć, nawet jeśli nie brałam udziału we wszystkich wyzwaniach to i tak obserwowałam, czerpałam dobrą energię i szczerze mówiąc podziwiałam Wasze pomysły wyzwań. Gratuluję obiektywnego i profesjonalnego podejścia przy wyborze najlepszej pracy :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Aż mi się łezka w oku zakręciła. Strasznie lubiłam Wasze wyzwania i Wasze cudowne inspiracje. Wielka strata dla mojego blogowego życia, ale rozumiem co to bak czasu. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze i do zobaczenia :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda wielka, ale dziękuje za wspaniałe konkursy, inspiracje i Wasz czas poświęcony temu miejscu!
  I życzę wszystkiego naj... w dalszej twórczej działalności - każdej z Was z osobna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi też przykro, ale szanuję Waszą decyzję... ogromny szacunek, dziękuję za ten wspólny czas, za wszystkie zabawy i Wasze cudne prace. Powodzenia we wszystkim, czego się tkniecie, będzie mi brakowało tego miejsca...

  OdpowiedzUsuń
 10. dziękuje za wspólna zabawę i inspiracje. Coś sie kończy, coś się zaczyna...Powodzenia i nieustającej weny dla wszystkich z DT.

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja tak lubiłam Scrapgang... :)) Świetnie się bawiłam robiąc kartki na Wasze wyzwania :) Pozdrawiam serdecznie :) Niech Was wena nie opuszcza :*)

  OdpowiedzUsuń
 12. Trochę przyrko mi to czytać, ale rozumiem. Aż łezka kręci się w oku.
  Od Was wszystko się zaczęło! Dla WAS przygotowałam swoją pierwszą kartkę. I nadal robię... Wy mnie zaraziłyście prawdziwą pasją!!!

  Bardzo, bardzo Wam dziękuję.

  Pozdrawiam, ściskam i życzę wielu wspaniałych chwil w życiu!!

  kiedyś czas_czekania, dziś kraftowa-em

  OdpowiedzUsuń
 13. ojej przykro mi ;(, bardzo lubiłam wasze zabawy, DZIĘKUJĘ Wam bardzo za wiele inspiracji!! powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 14. wiadomosci wiadomosci tresci zwrot podatku newsy wiadomosci informacje posty przeczytaj naklejki scienne dla ciebie aktualnosci nowosci informacje sprawdz to posty
  Daniel, yea I can see what you probably did there. I really appreciated that part, however hehe I am not that harsh like my dad with these things. He at all times tells me crazy stories again in the day and calls me a loser. I guess its time I move out of my dad and mom basement LOL. Aaanyways, what about you? what does your dad negative ion generator reviews consumer reports
  air purifier made in germany
  meat purifier

  OdpowiedzUsuń