niedziela, 12 lipca 2015

wakacyjny lift kartkowy oraz wyniki czerwcowego

Witajcie!

Dzisiaj proponujemy Wam lift kartki Penini, zwiewnej jak poranny wietrzyk, idealnej na te upalne dni. W przerwie możecie zajadać lody lub popijać orzeźwiającą lemoniadę, ale koniecznie przyłączcie się do wspólnej zabawy :) Czasu macie dużo, bo ze względu na wakacyjną przerwę na scrapgangowym blogu, możecie doklejać Wasze prace aż do września. Żaba będzie sukcesywnie aktualizowana. Przedłużony jest również czas trwania 2 pozostałych wyzwań: tematycznego Słodka niespodzianka oraz liftu NIEkartkowego. Zachęcamy szczególnie do liftowani, propozycja w sam raz, żeby zachować wakacyjne wspomnienia na dłużej a autora/ autorkę najciekawszej naszym zdaniem pracy zaprosimy do gościnnego projektowania w następnym wyzwaniu! 

 A teraz zapraszam do oglądania cudnej kartki Gosi i prac Scrapgangsterek.

Peninia

Panna TottiCudaczek


Miło nam również oznajmić, że banerek dla najlepszego liftu czerwcowego wędruje doGratulacje!

9 komentarzy:

 1. bardzo fajna te przedarcia fajnie się prezentują

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W panelu bocznym dot. wyzwań pod Liftem kartkowym wkradł Wam się błąd. Wyzwanie, wg "żabki" skończy się z końcem lipca, a pod miniaturką jest data 31.08.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko się zgadza, żaba zostanie zaktualizowana, ponieważ w podstawowej wersji nie da się jej ustawić na dwa miesiące. Wszystkie nasze wyzwania trwają do końca sierpnia, zapraszamy :)

   Usuń
 4. Dziękuję:) Bardzo się cieszę z wyróżnienia:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. No to i ja się przyłączę do zabawy... P.S świetne kartki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za zaproszenie -z wielką przyjemnością będę oglądać wszystkie powstałe prace :) Pozdrawiam słonecznie-Peninia

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. I ja się przyłączam, a to mój pierwszy lift :)

  OdpowiedzUsuń