niedziela, 15 marca 2015

Wyzwanie 89 (z nagrodą ;)) - Wstążeczkowy zawrót głowy

Witajcie!

Zanim ogłosimy wyniki poprzedniego wyzwania, chcemy zaprosić Was dziś do kolejnego. Tym razem będziemy bawić się wstążkami. Na naszych pracach goszczą one często jako dodatek w postaci finezyjnie wywiązanej kokardy, czy nieśmiało wyglądającej z burzy kwiatów. Czasem widać ją od razu ale często dopiero po wnikliwym obejrzeniu pracy dostrzegamy ją gdzieś w tle. Proponujemy Wam, by tym razem to wstążka grała na pracy "pierwsze skrzypce". Co Wy na to? 
Zapraszamy Was do zabawy kolorowymi wstążkami, czy tasiemkami.
Zanim zabierzecie się za Wasze wstążkowe prace zobaczcie jak z zadaniem poradziły sobie Scrap
gangsterki: 

Wiola_C zrobiła tęczowa karteczkę urodzinową: 

Chimera stworzyła świąteczną dekorację - zające, którym na szyjach zawiązała duże kokardy:


Młoda Kobieta połączyła na kartce kokardki z bawełnianej wstążki z kokardkami ze stempelka, a całą kompozycję nakleiła na wstążeczkę vintage:


Rysa zrobiła przeładowaną tasiemkami kartkę dla nowo narodzonej dziewczynki.GosiaMachynia - wypleniła wstążeczkami wielkanocne jajkoW dzisiejszym wyzwaniu oprócz tradycyjnych banerków Top3 przewidziana jest świetna nagroda ufundowana przez nowego producenta papierów - Bee Scrap! :)


http://www.beescrap.pl/

Zanim o nagrodzie, zapraszamy do bliższego poznania Katarzyny - właścicielki marki ;).
Zadaliśmy jej kilka pytań:

1.      Jak narodziła się idea założenia nowej firmy produkującej papiery do scrapbookingu?
O „produkcji” własnych papierów marzyłam od dawna. Jednak dopiero kiedy w trakcie urlopu macierzyńskiego zderzyłam się z rzeczywistością (okazało się, że po przerwie spowodowanej urodzeniem dziecka nikt na mnie w pracy nie czeka), postanowiłam wcielić marzenia w życie. W realizacji tego pomysłu wsparł mnie mąż i postanowiliśmy działać. Wzięłam swoje życie zawodowe we własne ręce i tak w dużym skrócie powstała firma Bee Scrap.

2. "BeeScrap" i słodka pszczółka - skąd wziął się pomysł na tak łatwo zapadające w pamięć nazwę i logo sklepu?
Nad nazwą myślałam dość długo i intensywnie. Miałam sporo różnych pomysłów, ale każdy z różnych względów okazywał się niewłaściwy. Wiedziałam, że nazwą chcę nawiązać do branży scrapbookingowej. Któregoś wieczoru rozmawialiśmy z mężem po raz kolejny o nazwie i w końcu do głowy wpadła mi nazwa Bee Scrap. Wtedy przed oczami sama pojawiła się nasza pszczółka. Od razu wiedziałam, że to jest to i tak zostało.

3. Czym inspirowałaś się przy tworzeniu swoich dwóch pierwszych kolekcji papierów, które są tak odmienne, jedna bajkowo pastelowa, a druga w stylu folk?
Chciałam stworzyć dwie zupełnie różne kolekcje, a jednocześnie ciekawe i bliskie mnie samej. Uwielbiam dziecięce klimaty, dlatego wizja Krainy Czarów była dla mnie jasna od początku. W dodatku włączyłam do niej sentencje, które symbolicznie miały duże znaczenie dla mnie w nowym etapie życia, motywowały mnie do działania. A Góralska Melodia? Od dawna brakowało mi papierów, które kojarzą się z naszymi górami. A ponieważ jestem ich wielką miłośniczką, postanowiłam to zmienić i tak powstała kolekcja.

4. Czy planujesz rozszerzyć asortyment o nowe kolekcje papierów lub produkty z innych kategorii?
Oczywiście, mamy takie plany. Na pewno będę dążyć do rozwoju firmy. Mam wiele pomysłów, przede wszystkim na papiery, ale nie tylko :). Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy i życzliwym ludziom uda mi się osiągnąć ten cel.

5. Czym zajmujesz się poza prowadzeniem sklepu?
Obecnie skupiam się przede wszystkim na opiece nad dziewięciomiesięczną córką. Odkąd Helenka się urodziła zupełnie „zwariowaliśmy” na jej punkcie z mężem. :)

6. Czy sama również tworzysz dzieła z papieru? ;)

Naturalnie! Wszystko zaczęło się jakieś 4 lata temu, kiedy chciałam zrobić sama pamiątkowy album dla siostrzeńca. Teraz moją ulubioną formą są właśnie albumy. Uwielbiam uwieczniać w nich chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Czasem, gdy przez jakiś czas nie mam czasu na scrapowanie, po prostu czuję, że muszę coś porobić z papierem. Wtedy robię np. kartkę do połowy, albo wybieram papiery na album itp. Po takiej choćby najkrótszej sesji czuję się od razu lepiej.


A teraz zobaczcie, jaką super nagrodę oferuje Wam Bee Scrap:

2 najnowsze kolekcje papierów oraz torba na scrapowe przydasie!

Nagroda zostanie rozlosowana wśród wszystkich zgłoszonych na wyzwanie prac :)

Chcemy również ogłosić Top3 wyzwania "Własnoręcznie wykonane tło".
Banerki otrzymują:

Ada:


Gratulacje!


UWAGA !!!!!
ze względu na to, że zgłaszane są prace, które nie spełniają wymogów wyzwania, podkreślamy, iż wyzwanie polega na tym, by wstążki lub tasiemki stanowiły GŁÓWNY element kompozycji - nie wystarczy użyć ich jako dodatku do pracy! Wszystkie prace, które nie spełniają wytycznych, nie będą brane pod uwagę podczas głosowania na TOP 3 oraz podczas losowania nagrody.

3 komentarze:

 1. Thank you very much to you for this top 3...hugs Ada from Italy

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło mi bardzo :) Dziękuję za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej :) Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję dziewczynom! :)
  Boskie inspiracje, z przyjemnością wezmę udział i już mam pomysł w głowie :) W sobotę działam!

  OdpowiedzUsuń