środa, 15 października 2014

Wyzwanie 80 - Z liściem

Początek tegorocznej jesieni rozpieszcza nas piękną pogodą. Jesień bywa raz tak słoneczna i ciepła, jak obecnie, a raz ponura, deszczowa i chłodna. Ale jest coś, co się nie zmienia - jesienią ZAWSZE pod nogami szeleszczą liście. I to właśnie liść jest tematem naszego kolejnego wyzwania! Wykonajcie dowolną pracę, w której znajdzie się minimum jeden liść. Zanim dołączycie do zabawy, zobaczcie, jak z tematem rozprawiły się dziewczyny z DT Scrapgang:

Wiola_C:


Chimera:


Mapowska:


Młoda Kobieta:


rysa:


Korzystając z okazji, że tak wiele zdolnych osób tu zagląda, chciałam zaprosić Was do dołączenia do grupy na facebooku. Grupa nosi nazwę Uśmiech dla Wiktorii (klik) i ma na celu sprawić radość chorej na białaczkę 12-letniej dziewczynce, która bardzo, baaardzo ucieszy się z każdej ręcznie zrobionej kartki i z każdego dobrego słowa skierowanego w Jej stronę. Zawartość grupy widoczna jest tylko dla członków, ale każdy może do grupy dołączyć. Weźcie udział w akcji, zaproście również swoich utalentowanych znajomych, bardzo proszę i z góry - serdeczne dzięki! MK


Mamy dla Was również wyniki wyzwania z impresjonizmem. Bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszone prace! Top3 otrzymują tym razem:

Dido


Linka


Laurkowa kraina


Gratulacje!4 komentarze: