piątek, 15 sierpnia 2014

Wyzwanie 76. - Farbujemy!

Czy zdarza Wam się w czasie skrapowania, że jakiś dodatek byłby idealnym uzupełnieniem pracy, jednak nie odpowiada Wam jego kolor? Jeśli tak, to zachęcamy Was do udziału w naszym nowym wyzwaniu. Tym razem farbujemy! Zmieniajcie więc kolory, w jaki tylko chcecie sposób i koniecznie pokażcie, jak dany przedmiot wyglądał przed farbowaniem.


Zobaczcie, jak z wyzwaniem poradziło sobie nasze DT:

Młoda Kobieta: zmieniłam kolor ramki, przemalowując ją białym gesso i robiąc przecierki fioletowym tuszem pigmentowym. Dodatkowymi przedmiotami o zmienionej barwie są także tekturkowe motyle, większego pokolorowałam promarkerem w kolorze lawendowym, a mniejszego potraktowałam tuszem pigmentowym.


Chimera: mgiełkami pofarbowałam białego kwiatka, którego umieściłam na kartce.Mapowska: postanowiłam nie używać gotowych kolorowych papierów i dodatków.
Tuszami Distress wytuszowałam tło tagowej zakładki, Promarkerami zafarbowałam wstążkę, a czarną mgiełką spsikałam tekturowego motylkaWiola_C: zmieniłam kolor taga. Zafarbowałam go mgiełkami i osuszyłam. Podobnie postąpiłam z szyldem. Serwetkę zaś mocno wytuszowałam.Panna Totti: pokolorowałam wycięte z papieru kwiatuszki,
później znęcałam się nad nimi gniotąc je i formując.Zapraszamy!


Chciałybyśmy jeszcze ogłosić wyniki wodnego wyzwania, nasze banerki otrzymują:

Lawendowy Czas


Lula


Mary


Serdecznie gratulujemy!

3 komentarze:

 1. genialne inspiracje do kolejnego wyzwania :)
  - strasznie się cieszę i dzięĸuję, banerek ze scrapgangu to jest coś :) gratuluję Luli i Mary - pozdrawiam serdecznie i lecę farbować

  OdpowiedzUsuń
 2. cieszę się :) ślicznie dziękuję :) gratuluję pozostałym zwyciężczyniom!

  OdpowiedzUsuń
 3. Och, jak miło! Dziękuję bardzo i gratuluję wyróżnionym!

  OdpowiedzUsuń