wtorek, 1 lipca 2014

Wyzwanie 73 - Wakacje!


Niech żyją wakacje,
Niech żyje pole i las
I niebo i słońce,
Wolny i swobodny czas.

Pojedzie z nami piłka
I kajak i skakanka.
Będziemy grać w siatkówkę
Od samiutkiego ranka.

Gorące jasne słońce
Na ciemno nas opali.
W srebrzystej, bystrej rzece
Będziemy się kąpali.

Niech żyją wakacje,
Niech żyje pole i las
I niebo i słońce,
Wolny i swobodny czas.

Te słowa piosenki dla dzieci pięknie opisują czas, który właśnie się rozpoczął. Wielu z nas zapewne zostawi obowiązki szkolne, zawodowe i inne, i wyjedzie, żeby odpocząć, zregenerować siły, pozwiedzać, a przede wszystkim na nowo "naładować baterie" :)
Czy macie jakieś plany wakacyjne, a może część z Was już miała okazję gdzieś wyjechać. Jeśli tak, nasze wyzwanie zapewne nie sprawi Wam kłopotu ;)
Czekamy na prace przedstawiające miejsca, do których wybieracie się w czasie swych wakacyjnych podróży lub czynności, które Was tam czekają (kąpiele, opalanie, wędrówki, biwakowanie, łowienie ryb, itp.). Prace jednoznacznie muszą kojarzyć się z letnim wypoczynkiem, biernym, bądź aktywnym. Forma pracy dowolna (kartka, pocztówka, scrap, ramka, album, etc.).

Zobaczcie, gdzie były lub dokąd zamierzają wyjechać Scrapgangsterki:


Mapowska w tym roku wybiera się nad morze do miejsca, gdzie była dwa lata temu. Z tamtego wyjazdu przywiozła zdjęcie odbitych na plaży stóp całej rodziny, które teraz doczekało się oprawy w postaci scrapa:


Rysie marzy się wypoczynek nad morzem. Czy to będzie Sopot, Ostende czy inna plaża?? To sie jeszcze okaże:)


Chimera jeszcze nie wie, gdzie spędzi swoje wakacje,  ale bez względu na to, czy będzie to przydomowy ogród, czy też plaża w ciepłych krajach, ma zamiar wylegiwać się na słońcu:


Wiola_C w tym roku zostaje w domu, ale ramka ze zdjęciem będzie jej przypominać wakacje nad morzem, plaże i szum fal. :)


Młoda Kobieta ma już (niestety!) tegoroczny urlop za sobą, spędziła go w Chorwacji, kojarzącej Jej się przede wszystkim z dużą ilością słońca, turkusowym morzem i piękną, wielobarwną roślinnością :)


Mamy nadzieję, że czujecie się zainspirowani. Niecierpliwie czekamy na Wasze wakacyjne prace!

Pamiętajcie, że biorąc udział w aktualnych wyzwaniach Scrapgangu, możecie podwoić swoją szansę na wygraną w naszym CANDY!

Dziś także nadszedł czas na ogłoszenie wyników dyktanda zaproponowanego przez Wiolę. Wszystkie zgłoszone prace mieliście okazję zobaczyć tutaj.
Za pomocą głosowania wyłoniłyśmy trzy naszym zdaniem najlepsze prace. Wyróżnienia otrzymują:

AgaP


ZmorkaLinka

Ogromne gratulacje! :)

6 komentarzy: