niedziela, 16 lutego 2014

Witamy nowe Gangsterki! :)

Zaczęło się zwyczajnie: informacja o naborze do DT, ekscytacja, oczekiwanie. Później było już tylko coraz bardziej niezwyczajnie. Przychodziły do nas kolejne i kolejne maile, a każdy porażał nas jakością prezentowanych przez Was prac i ilością miłych słów kierowanych w stronę Scrapgangu. Dziękujemy!! Później nadeszły bezsenne noce, ciągnące się w nieskończoność debaty, głosowania. Poziom kandydatów do DT Scrapgangu był tak wysoki, że już myślałyśmy, iż powiększymy nasz zespół o co najmniej 10 utalentowanych osób! W końcu jednak - metodą próśb, gróźb, szantaży...nie no, żartuję ;) W końcu jednak doszłyśmy do porozumienia i miło nam powitać w naszych szeregach nowe - i jedną nie całkiem nową - osoby. Oto One!


Młoda Kobieta

Wielki COME BACK :)

Po 6 najbardziej szalonych miesiącach w moim dotychczasowym życiu - wracam: do scrapowania i do ScrapGangu!! Przez cały ten czas bez Was sercem i tak byłam z miejscem, które kiedyś zrodziło się w głowach mojej i Rysy jako szalony pomysł. Pomysł - który tak ewoluował i skupił w swym obrębie tak wiele utalentowanych osób, tych, które inspirują, i tych, które bawią się w wyzwaniach Scrapgangu. Serdecznie dziękuję wszystkim "starym" Gangsterkom za to, że przyjęły mnie ponownie do swojego grona, że zostałam powitana z otwartymi ramionami :*  Cieszę się także i z tego powodu, że Scrapgang tak wspaniale się rozrasta, mam nadzieję, że w szerszym gronie będziemy się bawić jeszcze lepiej! :)

 

Wiola_CMam na imię Wioletta, w sieci posługuję się podpisem wiola_c. Jestem szczęśliwą żoną, mama parki cudownych dzieciaczków. Od kilku miesięcy scrapbooking stał się moim hobby, któremu poświęcam prawie każdą wolną chwilę. Jest to też dla mnie forma relaksu i odstresowania po pracy. Jak to się zaczęło? Odkąd pamiętam zawsze lubiłam prace ręczne. Parę lat temu postanowiłam zrobić własnoręcznie karteczki na Wielkanoc. Potem była dłuuuuga przerwa. Potrzebowałam chyba inspiracji i motywacji i wtedy na swej drodze spotkałam mnóstwo kreatywnych i zdolnych osób. Wciągnęło mnie na dobre. Wykonuję głównie kartki, ale uwielbiam też ozdabiać formy przestrzenne. Dziękuję za zaproszenie mnie do grona Scrapgangsterek. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Cieszę się na wspólne inspirowanie i świetną zabawę. 


Panna TottiMam na imię Agnieszka, w blogowym świecie znana jako Panna Totti lub Ms.Totti. Jestem mężatką, matką, pracuję. Scrapbooking jest moją pasją i w każdej swojej pracy pozostawiam cząstkę siebie. Najczęściej popełniam kartki lecz wiele radości sprawiają mi prace mix - mediowe, jak wpisy do art journalu, czy layouty. Najlepiej czuję się w stylu Vintage i Shabby Chic, ale pociąga mnie Clean & Simple. Ciągle poszukuję i próbuję różnych technik, nie boję się eksperymentować. Cieszę się na przyszłe spotkania z Wami i przebywanie wśród utalentowanych ScrapGangsterek:)


Pati


Cześć, nazywam się Patrycja Łaczmańska, w sieci po prostu Pati.
Mam 28 lat, jestem mamą 3letniego urwisa, gospodynią domową ;) a w międzyczasie wraz z mężem i bratem prowadzimy firmę..
Po godzinach natomiast - tworzę.
Prawie dwa lata temu poczułam ogromny, nieodparty przymus tworzenia..  rozpoczęłam zaoczne studium fotograficzne i namiętnie, głownie nocami tworzę: tnę, kleję, komponuje.. po prostu odpoczywam.
Lubię media, jeszcze sporo eksperymentuję... i ciągle się uczę.. lubię jak się na pracy dużo dzieje, ale lubię też minimalizm, lubię odważne kolory i ich połączenia, ale i monochromię.
Najczęściej robię kartki, ale lubię tez od czasu do czasu popełnić Layots'a, czasem ozdobię coś drewnianego i uszyje notes.
Bardzo się cieszę, że dołączyłam do Srapgangu, i będę mogła się z Wami tutaj spotykać.


GosiaMachyniaCześć, nazywam się Małgorzata Machynia, w sieci  jako GosiaMachynia. Mam 33 lata, jestem mamą 10-cio letniego synka Marcinka. Uwielbiam uwieczniać na zdjęciach nasze życie rodzinne i tak zaczęła się moja przygoda ze Scrapbookingiem. Wkładanie zdjęć do pustych albumów wydało mi się po prostu  nudne. W tej chwili uwielbiam robić prezenty w postaci kartek, albumów dla bliskich mi osób, każdy uśmiech i radość z takiego prezentu daje mi napęd i siły do dalszego działania i odkrywania nowych inspiracji. Czas przy roboczym stole jest idealnym sposobem na odstresowanie i relaks po pracy. Jestem bardzo szczęśliwa i lekko stremowana tym, że dołączam do Scrapgangu.

A my bardzo dziękujemy, że zgodziłyście się wstąpić w nasze szeregi i mamy nadzieję, że będziecie się z nami dobrze czuły, a Wasze prace będą dla Wszystkich świetną inspiracją :D

Pozdrawiamy serdecznie!
Scrapgangsterki

4 komentarze: