piątek, 2 listopada 2012

Wyniki "Wspomnienia lata'

Witam Was gorąco po ostatnich zimnych dniach, mam nadzieję, że się rozgrzaliście herbatami, gorącymi czekoladami czy grzanym winem :) Mam również nadzieję, że wczorajszy dzień minął Wam spokojnie i wróciliście bezpiecznie do domów. Dziś przychodzę do Was z wynikami wyzwania "Wspomnienie lata" - trochę ciepła w zimne dni :) Banerki otrzymują:

mabi art&foto

ela17

romantyczka


WSZYSTKIM

I SERDECZNIE GRATULUJEMY WYRÓŻNIONYM!!!

Przypominam o trwającym wyzwaniu "Szczypta kobiecej elegancji", a już 5 listopada startujemy z nowym, listopadowym liftem :D Jesteście ciekawi co wybrałyśmy tym razem? To będzie dopiero wyzwanie!!! :)

3 komentarze:

 1. juuuuupi!! jej!! :D bardzo się cieszę i dziękuje za zabawę i wyróżnienie. Gratuluję również wszystkim uczestnikom :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwycięzcom! Nie chcę być upierdliwa ale przypominam o nie rozstrzygniętym wyzwaniu: kolory lata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwie lewe rączki, podziękowałyśmy Ci już pod którymś komentarzem za przypomnienie ;-), nam wystarczy przypomnieć raz :D, głosowanie zostało przeprowadzone, a banerki TOP 3 wykonane, Rysa miała to wrzucić, ale najpierw nadszedł czas rozstrzygnięcia naboru do DT, a teraz wyjechała do Polski, jak wróci, na pewno opublikuje wyniki :-)

   Usuń