czwartek, 1 marca 2012

Wyniki wyzwania #12

Witam Was bardzo serdecznie i bardzo się cieszę, że dziś mnie przypada ogłosić kolejne Top 3 :) Tym razem z wyzwania # 12 Zielono mi! Na to wyzwanie zgłoszono 15 prac i po raz kolejny udowodniłyście jak wiele różnorodnych i wspaniałych rzeczy można wykonać na podstawie tych samych wytycznych, a zdaję sobię sprawę, że dla wielu z Was ten minimalizm nie był łatwy :) bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję za każdą zgłoszoną pracę, oglądanie ich i zaglądanie na Wasze blogi to była ogromna przyjemność!
Przy pierwszych wynikach Młoda Kobieta przepraszała za późny czas ukazania się wyników (była 19...) więc i ja powinnam przeprosić, ale na prawdę zrobiłam co w mojej mocy żeby zdążyć dziś je umieścić. Więć przejdźmy do rzeczy :P

Po burzliwych naradach i niezmiernie trudnym zliczaniu głosów jest mi bardzo miło ogłosić iż laureatkami drugiego Top 3 Scrapgangu zostały.... (werble)...

Aka

Ela17 z przepiśnikiem

Eliza (elkartkomania)

Ogromne gratulacje!! W szczególności gratulujemy Eli 17, gdyż jest to jej drugie wyróżnienie! Cieszymy się, że bawicie się z nami i jest Was coraz więcej! :)

Oczywiście i teraz mamy banerki autorstwa Rysy, bierzcie i chwalcie się własnym wyróżnieniem na swoich blogach :D4 komentarze:

 1. DZIĘKUJĘ ZA WYRÓŻNIENIE

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja dziekuję serdecznie:) ogromnie się cieszę tym bardziej że to moje pierwsze publikowane prace:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Szanownym Członkiniom DT :) Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. nie ma za co dziękować, w pełni zasłużone:D jeszcze raz gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń