poniedziałek, 13 lutego 2012

Wyzwanie #12: ZIELONO MI!

Witam i serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym wyzwaniu scrapgangu! To moje pierwsze wyzwanie z nowymi zasadami bloga i bardzo się cieszę, że macie szansę dostać super banerek :D Jest to już nasze 12 wyzwanie!

Tym razem wykonajcie dowolną pracę minimalistyczną - może to być kartka, scrap, tag, okładka notesu, albumu itd… na co tylko macie ochotę. Ze względu na ilość śniegu, a co za tym idzie bieli, szarości na dworze oraz ze względu na jutrzejsze walentynki - czyli czerwienie, róże i inne słodkości, ja postawiłam na zieleń! Zieleń to wiosna, ale i nadzieja, a chlorofil w roślinach zapewnia im prawidłowy rozwój i życie.

Obowiązujące wytyczne:
- Minimalizm (polega na ograniczeniu elementów, posługuje się głównie podstawowymi kształtami tj: okrąg, kwadrat, prostokąt, trójkąt - obecnie dopuszcza się również inne kształty jeśli całość daje uczucie spokoju, sterylności, czy poczucie iż każdy dodatkowy element może przeszkadzać lub zakłócać ten spokój)  
- Zielony jako główny i przeważający kolor w jego wszystkich odcieniach
- inne kolory dopuszczalne w małych ilościach
- obowiązkowym elementem jest choć jeden ćwiek (lub ewentualnie guzik) i do wyboru: sznurek, nitka, tasiemka itp.

A tak zinterpretowały temat scrapgangsterki:

- Młoda Kobieta wykonała wiosenną kartkę z użyciem aż trzech ćwieków, a sznurek ukazuje lot motylka:- Rysa zrobiła idealnie minimalistyczny notesik, gdzie wstążka służy zamykaniu go, a duży ćwiek jest jedynym elementem ozdobnym:-Maggie nadal zakochana w tagach stworzyła Motylkowy Tag z dużym perłowym ćwiekiem- i ja (Szara) wykonałam męską kartkę, gdzie znalazłam miejsce zarówno dla ćwieka jak i guzikówJak widać interpretacji może być bardzo dużo, zazieleńcie się razem z nami!
Linki prowadzące bezpośrednio do zgłaszanej pracy (wcześniej nie publikowanej), a nie do całego bloga - należy dodawać do 26.02.2012 do godziny 23:59


7 komentarzy:

 1. A dowiemy się coś o poprzednich wyzwaniach...

  OdpowiedzUsuń
 2. MuzaJo - w nowych zasadach (trzy notki niżej, lub odnośnik w poprzednim wyzwaniu, na początku tekstu) wyraźnie było zaznaczone, że wyniki wyzwania publikowane będą w pierwszy czwartek PO ZAKOŃCZENIU danego wyzwania ;) oznacza to, że w najbliższy czwartek dowiecie się, które prace z wyzwania #11 zostały wyróżnione. Wydaje mi się, że 3 dni na podjęcie decyzji i wybranie z tylu pięknych prac tych trzech najlepszych, to nie jest dużo czasu, bardzo proszę o chwilę cierpliwości :)

  Jeśli natomiast chodzi o wcześniejsze wyzwania (od #1 do #10) to nie będziemy ogłaszać TOP3, bo przecież nowe zasady działają od teraz :))

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dobrze to wyjaśniłaś MK:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyłącze się do tej zabawy, ale jeszcze nie mam wizji na to co mogłabym zrobić... za oknami biało jak myśleć o zielonym kolorze? ;-)
  Dołączę do Was na pewno!. Pozdrawiam MontanA

  OdpowiedzUsuń
 5. MontanA, przecież to wyzwanie, więc nie może być zbyt łatwo ;-))) Zachęcamy do wspólnej zabawy, im więcej zgłoszonych prac, tym ciekawiej i piękniej! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dodałam swoją pracę, chociaż nie jestem pewna co rozumiecie pod słowem "minimalizm". Jeśli uznacie, nie mieści się w wyznaczonych granicach proszę ją usunąć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy mozna zrobić więcej prac?

  OdpowiedzUsuń