środa, 25 stycznia 2012

Nowe zasady gangowe

Witajcie, Kochani!

Cieszy nas, że coraz więcej osób bierze udział w naszych wzywaniach! W związku z tym postanowiłyśmy, iż nasz blog - z założenia utworzony tylko dla wspólnej zabawy Scrapgangu - przyjmie zasady powszechnie panujące na wielu wyzwaniowych blogach, tak, aby jak najwięcej Twórczych Osób mogło bawić się razem z nami :)

W miniony poniedziałek nie pojawiło się wyzwanie, ponieważ przygotowywałyśmy dla Was notkę informacyjną z nowymi, obowiązującymi w tym roku zasadami naszych wyzwań.

Poniżej przedstawiamy nowe zasady brania udziału w wyzwaniach Scrapgangu, mamy nadzieję, iż zachęcą Was one do częstego podejmowania zabaw i prezentowania swoich prac :)

 1. Wyzwania będą się pojawiać co dwa tygodnie, w poniedziałki. Oznacza to, iż wyzwanie, które rozpocznie się za tydzień (30.01.2012) będzie trwać do godziny 23:59 w niedzielę 12.02.2012, a kolejne wyzwanie pojawi się na blogu 13.02.2012 :)
 2. Członkinie Scrapgangu nie będą już brać udziału w wyzwaniach - w zamian za to będą starały się pokazać Wam możliwe (jedne z wielu) sposoby interpretacji danego wyzwania;
 3. Na wyzwanie można zgłosić dowolną liczbę prac, pamiętając, aby każda umieszczona była w oddzielnej notce i podlinkowana do aktualnego wyzwania Scrapgangu;
 4. Prace na wyzwania muszą być nowe, opublikowane po pojawieniu się wyzwania;
 5. Spośród wszystkich zgłoszonych prac załoga Scrapgangu wyłoni 3 zwycięskie prace, których Autorki/Autorzy otrzymają banner TOP 3 Scrapgangu do umieszczenia na swoich blogach :)
 6. Pamiętajcie, aby na naszym blogu podlinkować bezpośrednio zgłoszoną pracę, a nie cały blog.
Mamy nadzieję, że zechcecie wraz z nami budować to miejsce, nadawać mu jego swoistą, niepowtarzalną atmosferę, dzielić się z nami swoimi pomysłami, pasją, ale przede wszystkim - że zechcecie się razem z nami wspaniale bawić!

Dla bawiących się z nami banerki:Pozdrawiamy serdecznie - Członkinie Scrapgangu:
- Rysa,
- Maggie,
- Szara,
- Młoda Kobieta

8 komentarzy:

 1. Fajnie! czysto i przejrzyście,a banerki suuuuuper!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. ...a podsumowania poprzednich wyzwań? bo chyba nie było...
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha :) Już kradnę banerek, skoro i tak jestem podejrzana ... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. wg mnie zasady powinne być umieszczone na oddzielnej stronie, tak żeby każdy miał do nich wgląd w razie co;)

  OdpowiedzUsuń
 5. będą w widocznym miejscu na stałe, powoli uporządkowujemy strukturę gangu:D

  OdpowiedzUsuń